Тодор Неделев направи официален дебют за Майнц в Бундеслигата. 20-годишният талант от школата на Ботев (Пловдив) влезе в 75-ата минута в мача с Айнтрахт (Брауншвайг).

За съжаление Майнц загуби срещата с 1:3.

Неделев се появи в момент, когато отборът му изоставаше с 1:2, но само две минути по-късно Кумбела, който откри резултата в 18-ата минута, вкара втория си гол в мача и оформи крайното 3:1 за неговия тим.

Иначе само 3 минути след първия гол в мача, Николай Мюлер изравни резултата.

Загубата от последния в класирането коства на Майнц мястото в зоната за евротурниртите, но шанс за тима на Тодор Неделев ще има и в следващите мачове. Тимът от Брауншвайг обаче спечели много важни три точки в борбата за оцеляване и е на 3 точки от зоната за спасение.

Междувременно Байерн (Мюнхен) си гарантира шампионската титла в Бундеслигата с победата си в този кръг >>