Терек (Грозни) с Благой Георгиев в състава си спечели като гост с 1:0 над Амкар (Перм) с Георги Пеев в среща от 12-ия кръг на руското първенство. Единственото попадение вкара Игор Лебеденко в 66-ата минута. Той посрещна центриране на Жозе Маурисио от дясно и с удар от въздуха прати топката в мрежата на Нарубин.

След тази победа Терек излезе на 2-о място в класирането с 25 точки, изпреварвайки Зенит и ЦСКА (Москва), които имат по 24. Амкар остана на 10-а позиция с 15 точки, а начело е Анжи с 29.

Благой Георигев беше доста активен по дясното крило и няколко пъти постави вратаря на домакините под напрежение. Същото се отнася и за Георги Пеев, който пък на два пъти можеше да се разпише. Особено реална беше атаката в 30-ата минута,

когато Пеев влезе в наказателното поле и стреля по земята, но топката мина на санитметри в аут. И двамата българи играха пълни 90 минути за своите отбори.