Георги Сърмов записа цял мач, но неговият отбор Касъмпаша допусна загуба и пропусна шанса да се изкачи в зоната на местата даващи право на участие в евротурнирите на турското първенство.

Тимът на българина загуби с 1:2 при гостуването си на Газиантепспор, а всичките попадение паднаха в края на срещата. Дженк Тосун откри резултата за домакините в 73-ата минута, а Калу Уче изравни от дузпа в 80-ата. Само минута по-късно обаче Газиантеп върна аванса си и Давидас Шернас донесе успеха с 2:1.

Касъмпаша остава на 7-а позиция в турската Суперлига с 30 точки, на 3 от заветното 4-то място. Благодарение на успеха Газиантепспор се измъкна от зоната на изпадащите и вече е точно над чертата, на 15-о място с 21 точки.