Валери Божинов вкара първия си гол за новия си тим Виченца. Българинът се разписа при загубата с 1:2 от Юве Стабия в мач от 24-ия кръг на Серия "Б".

Гостите откриха резултата в 28-ата минута чрез Марко Челини. В 57-ата обаче Божинов, който бе капитан в този мач, възстанови равенството, след като бе точен от дузпа.

Само 3 минути по-късно обаче, Виченца остана с човек по-малко на терена. Бригенти беше изгонен за втори жълт картон. Така за Юве Стабия не се оказа трудно да стигне до победно попадение. Това се случи в 76-ата минута, когато се разписа Рикардо Импрота.

Всъщност това е второ попадение за Божинов от началото на сезона. В края на септември той отбеляза гол за бившия си тим Верона срещу Бари.

Виченца остана в зоната на изпадащите с 19 точки в актива си.