Димитър Рангелов игра като титуляр за швейцарския Люцерн, който стигна до 1:1 срещу Цюрих в мач от 20-ия кръг на местното първенство.

Резултатът беше открит още във втората на минута на двубоя, когато Ален Вис беше точен за 1:0 в полза на Люцерн.

Най-любопитното положение се получи в 67-ата минута, когато стражът на домакините Давид Цибунг фаулира противников футболист в собственото си наказателно поле и беше изгонен с червен картон, а резервният страж Михаел Ребер се появи в игра на мястото на Димитър Рангелов.

Той не успя да улови удара от бялата точка на Матийо Беда, като французинът беше точен в 69-ата минута за крайното 1:1.

Равенството остави Люцерн на осмо място в първа швейцарска дивизия, съставена от десет тима. Все пак, отборът на Рангелов е на осем точки от изпадащия Сервет.