Люцерн, с Димитър Рангелов в състава си, падна от Йънг Бойс с 2:3 в двубой от 19-ия кръг на швейцарското първенство. Победният гол за Йънг Бойс падна в добавеното време, а интересното е, че отборът игра почти цяло второ полувреме с човек по-малко.

Домакините взеха преднина от два гола чрез Костанцо в 29-ата и 39-ата минута. В 49-ата минута обаче Неф извърши нарушение за дузпа и получи червен картон, а Муанж от бялата точка върна един гол за Люцерн.

След това гостите стигнаха и до изравняване с попадение на Вис в 72-ата минута. Вместо обаче да постигнат пълен обрат, в 91-ата минута на мача играчите на Люцерн изпуснаха и точката. Те бяха наказани от Нуцоло за крайното 3:2 в полза на Йънг Бойс.

Йънг Бойс събра актив от 27 точки и остава на пето място в класирането. Люцерн пък е 7-и с 18 точки.