Георги Миланов записа първи мач като титуляр за ЦСКА (Москва). Футболист номер 1 на България за 2012 г. бе в стартовия състав при гостуването на Том (Томск). Халфът игра едно полувреме и бе заменен на почивката, а неговите съотборници постигнаха победа с 2:1.

За домакините от Сибир Живко Миланов бе титуляр и записа цял мач, а Пламен Николов остана на резервната скамейка и не влезе в игра.

ЦСКА стигна до успеха след излизането на Георги Миланов. През първото полувреме Том бе повел с гол на Игор Портнягин в 30-ата мин., а в началото на втората част "армейците" постигнаха обрат с попадения на Сейду Думбия в 52-ата и Ахмед Муса в 58-ата минути.

С успеха ЦСКА временно излезе начело в класирането на Премиер лигата с 14 точки, следван от Ростов с 13 и Спартак (Москва) с 11, които обаче са с мач по-малко. За Том това бе шеста поредна загуба в шестте кръга досега и е категорично на последното място без точка.