Националният вратар Николай Михайлов най-сетне направи своя дебют за Верона. Той чакаше отдавна това да се случи, но за негово съжаление, му бе гласувано доверие в мач, който бе загубен с 1:4 от Сампдория.

Веронци бяха гости на генуезците в среща от четвъртия кръг на Купата на Италия, но изобщо не можаха да им се противопоставят и отпаднаха от надпреварата.

Вратата на Михайлов беше поразена още в 15-ата минута. Сансоне откри резултата с мощен удар. Пет минути по-късно Бярнасон удвои резултата. След почивката футболистите на Верона опитаха да направят няколко опасни атаки и стигнаха до гол. Лонго се разписа в 64-ата минута.

Това обаче бе единствения хубав миг за отбора на Михайлов в мача. В 83-ата минута Кръстаич вкара третия гол за Сампдория, а две минути преди края Ренан оформи крайното 4:1.