Георги Миланов влезе като резерва за ЦСКА (Москва) при успеха с 3:0 над Волга в мач от 23-ия кръг на руската Премиер лига. Българският национал се появи на терена в 80-ата минута на мястото на Сейду Думбия.

"Армейците" решиха всичко още в самото начало на срещата. В 5-ата минута Зоран Тошич откри резултата след асистенция на Думбия, а само 120 секунди след това Алан Дзагоев удвои.

В края на първата част обаче Дзагоев си изкара червен картон. Столичният отбор обаче не само, че не допусна попадение, но и вкара трети гол. Точен в 69-ата минута бе Понтус Вернблоом.

Така ЦСКА (Москва) се изравни по точки с третия Динамо (Москва) - 43. Лидер с 48 точки е Локомотив (Москва), а Зенит има 47. Волга остава предпоследен с 18.