Георги Миланов игра пълни 90 минути за ЦСКА (Москва), но отборът му претърпя поражение с 0:1 при гостуването си на ФК Краснодар. Единственото попадене за домакините, които играха в бяло и черно, вкара Артур Енджейчик в 63-ата минута след комбинация с Ведерсон и бившия играч на Левски Жоаозиньо.

След този резултат ЦСКА остава 4-и в класирането с 34 точки от 19 мача. Начело е Локомотив (Москва) с 39 точки и мач по-малко, следван от Зенит с 37. ФК Краснодар се изкачи на 5-а позиция с 33.

Московските армейци играха на приливи и отливи, като в големи моменти от срещата бяха дали инициативата на ФК Краснодар. Още в 8-ата минута Георги Миланов стреля след пас на Тошич, но Гранквист блокира удара. Пет минути преди края пак двамата създадоха добра възможност за Понтус Вернблум, който обаче изпрати топката в аут.