Мартин Йол е повече от сигурен, че под негово ръководство Димитър Бербатов ще е по-щастлив. Мениджърът на Фулъм вече е работил с българския нападател, а до часове се очаква трансферът да бъде официално обявен.
"Ние имаме отлични взаимоотношения. Той знае, че под ръководството ми ще се наслаждава на футбола, така че с толкова добри играчи около себе си Димитър Бербатов може да вкара много попадения за нас", каза Мартин Йол.
Йол, който привлече Бербо от Байер (Леверкузен), докато водеше Тотнъм, заяви още:
"По време на периода ми в Тотнъм аз казах, че той може да си тръгне само през мъртвото ми тяло, но сега аз съм тук, както и той. Димитър има страхотен рекорд. Ако погледнете колко попадения е вкарал за националния отбор на България, както и по време на периода си в Манчестър Юнайтед, ще видите, че няма много играчи, които са сторили това. Може би само Робин Ван Перси".
Очаква се днес Фулъм да обяви официално трансфера на българския нападател.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















