Мирослав Антонов отбеляза първия си гол в израелския футбол. Българският нападател се разписа при загубата на Макаби Явне с 1:2 при гостуването на Макаби Ахи Назарет в мач от 22-ия кръг на шампионата във втора дивизия.

Българинът подсили клуба от Лига "Леумит" преди две седмици със свободен трансфер от Монтана.

В четвъртия си мач с екипа на Макаби Явне Антонов изравни резултата в 64-ата минута, но домакините, които са трети в класирането, стигнаха до успеха с попадение на Бар Авитан шест минути преди края.

Макаби Явне допусна трети пореден мач без успех и падна на 12-а позиция в подреждането с 29 точки, макар че изостава само на 2 точки от място в челната осмица, отборите от която продължават борбата за промоция в елита след края на редовния сезон.