Георги Миланов може би получи тежка контузия в мача за Купата на Русия между неговия ЦСКА (Москва) и втородивизионния Химик.

Футболист номер 1 на България бе изнесен на носилка в 74-ата минута след груб фаул срещу него, а първите прогнози от лекарския щаб на "армейците" е, че травмата е сериозна.

Иначе ЦСКА постигна победа с 2:1 като гост. Българинът бе в основата на първия гол в 20-ата минута, като след негов пробив Базелюк откри резултата. В 29-ата мин. московчани удвоиха след автогол на Кичин, а крайното 1:2 оформи Еркин в 51-ата мин. от дузпа.

Химик завърши срещата с човек по-малко, след като Касян получи директен червен картон заради нарушението, с което контузи Миланов.

С успеха ЦСКА се класира на осминафиналите и продължава защитата на трофея си, който спечели през миналата година.