Българският национал Георги Миланов направи официален дебют за ЦСКА Москва, въпреки че се появи в като резерва в третата минута на добавеното време при победата с 1:0 у дома срещу Кубан Краснодар в мач от петия кръг на руското първенство.

Полузащитникът влезе на мястото на Кейсуке Хонда като тактическа смяна.В състава на Кубан друг български национал Ивелин Попов беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. Той направи няколко пропуска, които можеха да променят резултата в полза на неговия отбор.

В 11-ата минута Ахмед Муса вкара единствения гол в полза на домакините, след асистенция на Хонда.

След тази победа ЦСКА е на първо място в класирането с актив от 11 точки. Отборът от Краснодар заема деветата позиция с 6 точки.