Фулъм постигна победа в последната си среща на турнето в Коста Рика. Лондонският тим победи Депортиво Саприса след изпълнение на дузпи, а специално за мача дойде новият собственик на ''котиджърс'' Шахид Кан.

Голмайсторът на Фулъм Димитър Бербатов не взе участие в срещата и този път герой за тима бе Уго Родайега.

Колумбиецът вкара един от головете в редовното време, което завърши при резултат 2:2, а освен това реализира и решителната дузпа.

Брайън Руис пък получи честта да бъде капитан на Фулъм в отсъствието на Бред Хангеланд и Бербатов.

Малко изненадващо Депортиво откри резултата в 26-ата минута. Три по-късно националът на Коста Рика Брайън Руис получи топката от Родайега и с много красиво изпълнение прати топката в ъгъла на вратата.

При следващата атака английският отбор успя да поведе след попадение на Родайега. Депортиво обаче не се предаде и възстанови равенството в 69-ата минута чрез Диего Естрада.

При наказателните удари европейският отбор бе по-точен и се поздрави с успеха след 5:3 при наказателните удари.

Следващата контрола на Фулъм е на 28 юли срещу Вердер в Бремен.