Димитър Бербатов е получил контузия в реброто след мача с Рединг (3:3). Новината съобщи лично мениджърът на Фулъм Мартин Йол. Според някои британски издания става въпрос за пукнато ребро.

Въпреки това, Бербатов, който е играл на инжекции през второто полувреме, успя да вкара гол, който обаче не успя да се окаже победен за лондонския тим, който в края на мача допусна трети гол във вратата си.

"Беше трудно, защото мисля, че Бербатов е с пукнато ребро. Замислихме се дали да не го извадим от игра на почивката, но той остана на терена, като бе на инжекции", заяви Йол пред "Скай Спортс".

Има вероятност българинът да не играе месец, като това означава, че няма да може да играе срещу Евертън, Арсенал, Съндърланд, Стоук Сити и Челси.

Бербатов наскоро се завърна в игра след 4-седмично отсъствие заради мускална травма на бедрото.