Мениджърът на Фулъм Мартин Йол се изказа ласкаво за Димитър Бербатов, за кой ли път. Според него българинът е критикуван несправедливо от фенове и медии, след като не можа да се разпише срещу Астън Вила в събота при равенството 1:1. Когато резултатът бе 0:0, Бербатов нацели гредата.
"Винаги е едно и също, щом стане дума за него. Ако отборът победи или направи равенство, всички казват, че той е страхотен.
Ако загуби, ще кажат, че се е разхождал по терена. Много съм щастлив, че е тук, в повечето случаи той прави разликата. Но вижте и другите ни играчи, мисля, че от началото на 2013 година целият отбор се представя много добре. Няма от какво да бъде недоволен", коментира холандецът.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















