Димитър Бербатов ще продължи договора си с Манчестър Юнайтед до края на месец март, съобщават английските медии.
Независимо, че клаузата за удължение на контракта става активна днес, не е задължително да бъде подписано веднага. С новото споразумение Юнайтед се подсигурява, че няма да изгуби Бербатов като свободен агент през лятото, след като даде рекордните за клуба 30 милиона паунда през 2008 година на Тотнъм.
Както е известно, сегашният договор на Бербатов изтича в края на сезона,но мениджърът на тима Алекс Фъргюсън потвърди, че българинът остава. В Юнайтед футболистите, които са над 30 години могат да продължават договорите си само за един сезон, което означава, че Бербо остава при "червените дяволи до лятото на 2013 г.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















