Треньорът на Черно море Никола Спасов разкри истината за Масена Моке, твърди "7 дии спорт".
- Разберете ме правилно. Нямам нищо против Моке, нито имам по-специално отношение към него. Ще разчитам на Масена за даден мач, ако е тренирал пълноценно една седмица - отсече Спасов.
Моке постоянно има проблеми, които му прeчат да се готви пълноценно 5 поредни дни. За последно той лекува възпаление на окото. През тази седмица Моке е изряден. Ако участва в двете тренировки днес и останалите в петък и събота, най-вероятно ще бъде върнат в групата за мача с Локо (Сф).
Спасов призна също, че се страхува от съдийството в предстоящото домакинство. Треньорът за пореден път напомни, че не вярва на родните рефери и опасенията му се потвърдили по време на последното гостуване в Благоевград.
- Дано в неделя не се повтори гаврата отпреди една година - пожела си Никола. Той визира домакинската загуба с 2:3 от Локо (Сф) миналата есен.
Недко Петров, "7 дни спорт"