ЦСКА победи Чавдар (Бяла Слатина) с 2:1 в официалното представяне на тима за пролетния полусезон. Двубоят се игра на стадион "Левски" в Елин Пелин.

"Червените" доминираха изцяло в мача, въпреки че на почивката Милен Радуканов замени целия титулярен състав.

Нападателят на ЦСКА Спас Делев получи сериозна контузия и и не доигра първото полувреме, а през втората част поради травма напусна и Костадин Стоянов.

В 42-ата минута Тонев стреля от около 15 метра и откри резултата  в полза на "червените". Влизането в игра на Килиан Шеридън се отрази позитивно за атаката на ЦСКА и нападателят участваше в почти всичко интересно пред вратата на Чавдар.

В 57-ата минута ирландският нападател успя да отбележи гол, след като прехвърли резервния страж на съперника Николай Младенов с красив удар. До края на мача "армейците" пропуснаха още няколко положения чрез Мишел Платини и Станко Йовчев. За сметка на това Чавдар намали резултата с гол на Владислав Василев за крайното 2:1.

Състав на ЦСКА: Иван Караджов, Румен Трифонов, Иван Бандаловски, Джузепе Акуаро, Апостол Попов, Тодор Янчев, Маркиньос, Александър Тонев, Грегъри Нелсън, Спас Делев, Александър Костов (Благой Макенджиев, Петър Стоянов, Костадин Стоянов, Йордан Минев, Четин Садула, Борис Галчев, Коста Янев, Килиан Шеридън, Мишел Платини, Георги Амзин, Никола Радулович, Станко Йовчев).