В седемнадесетата минута реферът Христо Ристосков отсъди дузпа в полза на домакините, която Любослав Пенев не успя да реализира.
След неговия удар последва страхотно разбъркване пред вратата на "Черно море" като на два пъти
гредите спасиха гостите от гол.

Играчите на Александър Станков съвсем не изглеждаха обречени и на няколко пъти успяха да изненадат защитата на ЦСКА.

Така се стигна до изпълнение на ъглов удар от Иво Михайлов в 43-та минута, когато Кристиян Добрев с глава изпрати топката в мрежата на Ненад Лукич за 0:1.

През второто полувреме червените обърнаха нещата в своя полза само за две минути.
Точни за ЦСКА бяха Владимир Манчев и Христо Янев между 54-та и 56-та минута. В средата на второто полувреме, защитникът на домакините Александър Томаш, получи тежка контузия и по спешност бе откаран в болница със съмнения за счупена кост на крака.

Крайното 3:2 бе оформено в последната минута. Първо Любослав Пенев се разписа във вратата на Петров,а в ответната атака Спас Гигов вкара втория гол за "Черно море".