Елин Топузаков спечели първата си купа като треньор, след като воденият от него детски тим на Левски (родени 2001 г.) спечели международния турнир "ДИТ Къп" в столичния квартал Драгалевци.

Малките "сини" надежди победиха на финала домакините от ДИТ с 3:1 и триумфираха в надпреватара, в която участваха още ЦСКА, Славия и сръбските Аполон (Крагуевац) и Кикер (Кралево).

Началото на победата бе дадено в 16-ата минута, когато Томислав Папазов засече с глава центриране отдясно и откри резултата - 1:0 за Левски.

В началото на второто полувреме обаче ДИТ изравни след гол на Боби Христов, който се възползва от продължително разбъркване в наказателното поле на "сините".

В 36-ата минута Кирил Славков отново върна преднината на Левски след самостоятелен пробив, а точка на спора сложи Алекс Николов пет минути по-късно, след като се възползва от отлично центриране на Славков от корнер, овладя топката в наказателното поле и с точен удар в долния десен ъгъл на вратата оформи крайното 3:1.

До края на мача вратарят на победителите Цветелин Ставрев успя да запази вратата си суха, след като на два пъти футболисти на ДИТ излизаха сами срещу него. Бъдещият наследник на Пламен Илиев на "Герена" обаче показа котешки рефлекс и не позволи топката да се озове в мрежата му за втори път.