Светослав Дяков обяви, че според него представянето на националния ни отбор по футбол в мача с Малта не е било чак толкова слабо.
Мнението бе изказано след победата с 2:1 в Ла Валета, последвало загубата с 0:1 от Италия, в който мач обаче нашите се представиха отлично.
Дяков разкри още, че няма да пропусне гостуването на Армения на 11 октомври, каквито информации се появиха след жълтия му картон срещу Малта.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















