“Депортиво ла Коруня”победи с 2-0 “Арсенал” и излезе начело в трета група на Шампионската лига.
Испанците решиха мача още през първото полувреме с два гола на нападателите Рой Макай и Диего Тристан. Футболистите на Арсен Венгел продължиха да показват слаба игра при гостуванията си като допуснаха четвърта загуба от четири мача.

В четвърта група, “Реал Мадрид” победи като гост “Спарта Прага” с 3-2. На стадион “Летна” в Прага резултатът откри Зинедин Зидан, който утре ще получи поредната си награда за най-добър футболист на годината в анкетата на списание “ОНЗ Мондиал”.
Само десет минути по-късно чехите изравниха с попадение на Растислав Михалик. Испанците бързо възстановиха аванса си и Фернандо Мориентес вкара втори гол след подаване на Мичел Салдаго.
След почивката играчите на “Спарта Прага” отново стигнаха до равенство с гол на Сионко. И докато домакините се радваха на попадението, Мориентес вкара втория си гол, който се оказа победен за “Реал Мадрид”.

В другият мач от групата, “Панатинайакос" и “Порто” направиха слаб мач и нулево равенство, от което по-доволни останаха португалците.