Съставът на "Ювентус" продължи отличното си представяне в тазгодишното издание на Шампионската лига като победи с 4:0 "Байер Л" в мач от 4-та група от втората фаза на турнира.

След като на два пъти двубоят на стадион "Деле Алпи" бе отлаган заради гъста мъгла, днес следобед възпитаниците на Марчело Липи
се представиха чудесно.

Резултатът откри Давид Трезеге в осмата минута. До края на първото полувреме Алесандро Дел Пиеро и Игор Тудор доведоха нещата до 3:0 в полза на Юве.

През втората част френският нападател обеляза втория си гол в двубоя и негов осми в Шампионската лига, с което оглави таблицата на реализаторите в турнира.
Сред резервите на "Байер" бе и националът Димитър Бербатов, който така и не успя да влезе в игра.

След победата си с 4:0 италианският тим оглави класирането в 4-та група благодарение на по-добрата си голова разлика от тима на "Депортиво". Следващата сряда "Ювенту"с гостува на "Арсенал" , а "Байер Л" приема тима от Ла Коруня.