Играчите на бургаския "Нафтекс" пристигнаха в София за утрешното дерби с "Левски" с множество проблеми в състава си.
Предстоящият мач открива пролетния дял от футболното първенството.Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















