Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев остана разочарован след отпадането от ЦСКА за купата на България и отдаде крайната загуба на леките голове, които възпитаниците му допуснаха в първата среща в Разград. Днес Лудогорец спечели с 1:0 при гостуването си в София, но преди това бе изгубил с 1:2 в домакинството си.

"Играхме по-добре през второто полувреме. Иначе като цяло се получи един мач на средно ниво. Жалко е, че не създадохме повече голови положения. Победихме днес, но не ни стигна един гол. Във футбола можеш да спечелиш и в 90-ата минута, и в даденото от съдията продължение. Жалко е, че отпадаме. Причина също така е, че в първата среща допуснахме прекалено леки голове в нашата врата. Загубихме, но това няма да ни се отрази по никакъв начин. Сега трябва да се възстановим по най-добрия начин и да се подготвим за срещата с Ботев (Пловдив) за първенството.

Не мисля, че отстъпваме - поне като игра. Е, с оглед, че вече не можем да спечелим три купи, най-вероятно да. Но по-нататък с цената на всичко ще търсим да печелим всеки следващ мач.