на живо

"Нашето е аматьорска работа": ЦСКА се издъни срещу Крумовград (СНИМКИ)

Изпусната дузпа и 2:2 на "Васил Левски"

Lap.bg

Хитът на сезона Крумовград продължава без загуба от началото на 2024 г. Тимът на Станислав Генчев, който е спряган за следващия наставник на Левски, стигна до 2:2 срещу ЦСКА на Националния стадион "Васил Левски".

Това е трети пореден мач без победа за тима на Стамен Белчев след загубите от Ботев Пловдив на полуфинала за Купата на България и тази от Лудогорец в Разград за първенство.

"Това нашето е аматьорска работа" и "Без нападател няма как да стане" бяха само част от гневните коментари на "червените" фенове още по време на мача.

Снимка: Lap.bg

Патрик Луан откри още в третата минута. Джонатан Линдсет изравни в 29', а в 42' Лиднсет изпусна дузпа за "армейците". Матиас Фаетон даде аванс на домакините в 48', но 7 по-късно Патрик Луан направи 2:2.

"Армейците" се изкачи временно на втората позиция с 67 точки - на една пред Черно море, който е с мач по-малко. Крумовград пък остава непобеден от началото на годината и остава шести с 49 пункта.