В квалификационен мач за европейско първенство за младежи до 21-годишна възраст във втора група отборът на България победи Андора с 3:0. На 1 юни избраниците на треньора Михаил Мадански победиха Андора със същия резултат - 3:0, на мача на Градския стадион в Ловеч.

На стадион "Комунал" вАндора ла Вела в самия край на първото полувреме Бусенин спря непозволено българския нападател Радослав Кирилов и главният съдия Робърт Роджърс от Ирландия показа жълт картон на провинилия се защитник и отсъди дузпа. От бялата точка капитанът на българските младежи Тодор Неделев изпрати неспасяемо топката в мрежата на Даниел Винардел - 1:0 за България.

През второто полувреме младите български футболисти доминираха на градския стадион и в 53-та минута Радослав Кирилов увеличи на 2:0. В 73-та минута Тодор Неделев увенча отличната си игра с втори гол и увеличи на 3:0, при който резултат прозвуча и последният съдийски сигнал на Робърт Роджърс.