Локомотив (Пловдив) загуби и втората си контрола от предсезонната си подготовка в Италия. След разгрома с 0:7 от Тревизо, сега българският тим падна с 0:3 от Киево, съобщи lportala.net. Италианците контролираха събитията на терена през всичките 90 минути и заслужено стигнаха до класическа победа. Те откриха резултата в средата на първото полувреме, а преднината им стана два гола малко преди почивката. В края на първата част пловдивските "железничари" стигнаха до възможност за отбелязване на попадение, но Златковски стреля неточно. Киево стигна до трети гол в 75-ата минута, а две минути преди края Локо (Пд) пропусна да отбележи почетно попадение. Един от най-добрите в състава на пловдивчани Ангел Йошев се оказа на добра позиция след, но ударът му мина встрани от вратата.