Емил Велев бра голям срам в дебюта си като наставник на Локомотив (София). Столичани паднаха с 1:3 от аматьорския Мастер (Бургас) като гост, но с голям късмет продължават напред след 2:0 в първия мач в София.

След 64-ата минута столичани играха с човек по-малко, след като вратарят Валентин Галев бе изгонен с червен картон , защото излезе извън пеналта си и фаулира футболист на Мастер.

Мастер откри резултата още в 17-ата минута с гол на Емил Рачев, който бе изпуснат от защитата на Локомотив (София). Само две минути по-късно обаче Георги Христов изравни с гол от легнало положение.

Второто полувреме започна с нов гол за бургаските аматьори – Рачев отново бе точен.

В 77-ата минута, вече с човек по-малко, положението на Локо (София) още повече се усложни, защото Николай Стойчев вкара трети гол за Мастер и изравни общия резултат от двете срещи. До края на мача окрилените аматьори натиснаха съперника си, но само късметът спаси „железничарите” от отпадане от турнира за Купата на България.