Шампионът Литекс  победи Монтана с 4:0 в приятелски мач, който се игра на градския стадион в Сандански. Старши треньорът на шампионите Любослав Пенев изпробва 22 футболисти.

След точно половин час игра Христо Янев центрира към Брат, който с глава откри резултата в полза на Литекс. Две минути по-късно Джемал Берберович подаде към Барт и французинът вкара втори гол за отбора от Ловеч.

В 70-ата минута Момчил Цветанов центрира в наказателното поле на Монтана и Георги Иванов от Монтана засече топката във вратата на своя тим за 3:0. Десет минути по-късно, след двойно подаване между Цветанов и Дуиф, българинът оформи крайното 4:0 в полза на Литекс.

В друг мач Славия победи Чавдар (Етрополе) с класическото 3:0. Точни бяха Жуниньо, Илиев и Александров. "Белите" завършиха мача с 9 души, след като червени картони получиха Станислав Карасинкеров и Веселин Ангелов.