Черно море победи Левски с 1:0 в мач реванш от турнира за Купата на България, но "сините" продължават напред, след като се наложиха в първата среща с 4:0.

Двубоят във Варна бе наблюдаван от много малко публика, а наставника на Левски пусна в игра експериментален състав, от титуляри и резерви.

Първото полувреме с надмощие на домакините, които имаха няколко добри възможности да открият резултата. Още в 3-ата минута Дончо Атанасов стреля отблизо, но Пламен Илиев спаси ударът му.

Нови пропуски за варненският тим направихаГеорги Божилов и Детелин Димитров.Първото сериозно положение за Левски бе в 29-та минута, когато Христо Йовов стреля много опасно по диагонал, но вратарят Пламен Колев боксира топката в корнер.

В 32-ата минута играчите на Черно море имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Ели, но съдията на мача Кабаков не отсъди нарушение.

През първата част много активен по десния фландг за "сините" бе юношата Цветелин Тонев.

През втората част по-активната игра на домакините продължи В 63-та минута домакините отново имаха шанс да отбележат гол. След центриране от корнер топката попадна у Живко Атанасов, който обаче от 7-8 метра би в аут. В 68-та минута Левски остана с 10 души на терена след като Даниел Димов получи втори жълт и съответно червен картон. В 69-та минута Черно море успя да отбележи гол. Бекир Расим стреля от границата на наказателното поле, топката се отби в ръката на защитник на гостите, но попадна у Росен Колев, който вкара от непосредствена близост.

В 71-та минута съдията изгони от резервната скамейка на Левски наставникът на "сините" Илиан Илиев, който отправи реплики към Кабаков. До края на двубоя до нови положения не се стигна. Така Левски се класира за четвъртфиналите като авансът на Левски от 4 гола от първия мач се оказа достатъчен, за да класира отбора напред в турнира.