
Отборът на Левски замина на двуседмичен подготвителен лагер в Каварна. Група от 26 футболисти отпътува за морския ни курорт, като в автобуса на тима не се качи Христо Йовов. Нападателят страда от вирусно заболяване и медицинският щаб на сините е решил той да остане в София още няколко дни и едва след това да се присъедини към тренировките на отбора.
Зе Соареш също остана в столицата. В сряда бразилецът ще пътува за Турция, за да финализира трансфера си в Металург Донецк. Сделката ще стане факт обаче, ако бразилецът премине успешно повторните медицински тестове.
Матьо Бошу пък отлетя за Франция. Халфът ще разтрогне договора си с третодивизионния Луан-Куйзо, а след това ще се завърне у нас и ще продължи пробния си период при шампионите.
Левски ще остане в Каварна до 24-ти януари.
Ето и групата от футболисти, която отпътува:
Петков, Митрев, Василев, Цв. Димитров, Жоазиньо, Сърмов, Александров, Телкийски, Станчев, Минев, Огнянов, Гаджев, Бензукан, Рабех, Милиев, Бардон, Христов, Н. Димитров, Балтанов, Антонов, Топузаков, Тасевски, Вагнер, Миланов, Генев

