Левски спечели вечното дерби с ЦСКА при децата, родени през 2001 година, в най-интересната среща от 4-ия кръг на шампионата при най-малките. "Сините" победиха с 2:1 и се изравниха с лидерите ДИТ и Славия, които обаче имат и мач по-малко.

Много силен мач за възпитаниците на Веселин Сърбаков изигра дясното крило Кирил Славков, който отбеляза гол и след това асистира за второто попадение.
Още в 8-ата минута на двубоя, който се игра в три полувремена от по 15 минути, Левски излезе напред в резултата, след като Славков проби отдясно и с мощен удар по диагонала прониза вратаря на ЦСКА за 1:0.

В 32-ата минута, в самото начало на третата част, Гален Ненов (на снимката вляво) удвои преднината на "сините", след като засече с глава на далечната греда центриране на Кирил Славков от корнер отдясно и мушна топката точно до гредата - 2:0 за Левски.
ЦСКА все пак успя да върне един гол 5 минути преди края на срещата, когато центриране отдясно бе засечено от нападател на "армейците", който успя да направи загубата на тима си по-почетна.
Резултатите от днес:
Насионал - ОФК Костинброд 4:2
Левски - ЦСКА 2:1
Локо (Сф) - Славия 0:6
ДИТ - Люлин по-късно днес
Миньор (Перник) - Годеч по-късно днес
Септември - Банкя по-късно днес