Левски постигна победа в първия си мач от пролетния полусезон на "А" група. "Сините" се наложиха драматично над Вихрен с 3:2. Гостите от Сандански поведоха още в 4-та минута.

След центриране на Еривертон от фаул, Зографакис бе най-съобразителен в наказателното поле и отклони топката във вратата на Георги Петков – 0:1. Само 5 минути по-късно Левски изравни.

Автор на попадението стана Жоазиньо. Бразилецът засече центриране по земя на своя сънародник Зе Соарес отдясно. Второто попадение за Левски падна секунди преди края на полувремето. Йовов центрира отляво и Георги Иванов - Гонзо с глава отклони топката във вратата на гостите – 2:1.

В 77-та минута  Десислав Русев бе изведен отлично сам срещу вратаря Георги Петков и техничен удар успя да изравни - 2:2. Малко преди края на двубоя Георги Христов се разписа за крайното 3:2 след технично изпълнение.