Турските болници "Аджъ Бадем" бяха представени официално днес като един от спонсорите на Левски. Договорът между Левски и "Аджъ Бадем" влиза в сила с началото на пролетния полусезон на "А" група и е за 4 и половина години. Болницата ще лекува безплатно всички играчи на "сините", които получат травма по време на тренировки или мачове на тима. Още видео от света на спорта ще видите тук.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















