Съперникът на Левски в третия предварителен кръг за Шампионската лига Киево победи с 10:0 петодивизионния Луганяно в последната си контрола преди реванша със “сините” в сряда. Двубоят се игра във Веронело, като играчите на Джузепе Пилон демонстрираха страхотна форма. “Летящите магаренца” показаха, че физически са по-добре отколкото преди десетина дни в София и правеха каквото искат със своя противник. През първото полувреме резултата бе 4:0, като точни за веронския клуб бяха Семиоли, Дзанкета, Пелисиер и Амаури. На почивката наставникът Пилон замени целия състав, а сред голмайсторите се наредиха още Мандели, Антонели, Косато на два пъти, Силва Рейс и Тирибоки от дузпа. Стражът Скуици също се прояви, след като спаси 11-метров удар на играч от Луганяно. Добрата новина за 24-кратните шампиони е, че още в средата на първото полувреме поради мускулни травми принудително терена напуснаха Моро и Матео Бриги. Утре следобед ще стане ясно дали двамата пропускат срещата-реванш с Левски на стадион “Бентегоди” на 23 август.