Съставът на Калиакра записа нов успех в контролните си срещи. Футболистите на Тони Здравков се наложиха с 2:0 над Вихрен. Головете за каварнския тим отбелязаха Иван Александров и
Даниел Шмедин.

Калиакра откри резултата в 26-ата минута, когато Иван Александров засече с глава центриране на Детелин Димитров. В 34-ата минута Александров отново стреля към вратата на Вихрен, но този път бе неточен. На почивката Антони Здравков пусна почти изцяло нов състав, като на терена от титулярите останаха само Мартин Димов и Антон Петров.

В 56-ата минута Кичуков стреля силно от далеч, но ударът бе избит от защитник на домакините от голлинията. Вторият гол падна в 72-ата минута, след като Шмедин засече центриране отдясно и на празна врата вкара за 2:0.