Ивелин Попов - нападател и капитан на българския национален отбор:
"Според мен отборът игра на периоди, първите двадесет минути ударно, с доста атаки, после дадохме инициативата. Така започнахме и второто полувреме. Трябва повече работа в клубовете, да подобряваме формата си. Когато играеш за България, трябва винаги да даваш максимума".
Националите стартираха 2014 г. с победа (ВИДЕО и СНИМКИ) >>
Симеон Славчев - дебютирал на 20 години за
българския национален отбор:
"Усещането беше невероятно, направих дебют като титуляр. Мисля, че не се представихме блестящо, но има време, ще се сработим и ще постигнем резултати. Има още много време, има още два-три мача, в които да си напаснем, има и нови момчета в отбора. Чакаме да направим големи неща. Лично аз очаквах повече зрители, но да не забравяме, работен ден, ранен час. Дано за следващите мачове има повече публика".
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















