на живо

И Черно море не прости на Левски (СНИМКИ)

10 гола във вратата на "сините" в последните три мача

Lap.bg

Левски допусна трета поредна загуба в Първа лига. Тимът на Николай Костов отстъпи с 1:3 на Черно море, след като преди това не успя срещу Лудогорец (1:5) и ЦСКА (0:2).

Домакините се възползваха от елементарните грешки в защитата на съперника, като Исмаил Иса изведе „моряците“ напред в резултата в 40'.

Снимка: Lap.bg

Левски изравни чрез Рикардиньо в 51', но отборът на Илиан Илиев реши всичко в своя полза след головете на Андреяс Калкан в 67' и Атанас Илиев в 81'.

След края на мача футболистите на Левски отидоха да благодарят на привържениците, които ги подкрепяха, но част от тарторите ги посрещнаха враждебно.

Под прицел най-вече бяха Марин Петков и Цунами, като на последния бе направен опит да бъде съблечена фланелката. Това предизвика намесата на органите на реда.

След този успех Черно море събра 61 точки в актива си и се върна на второто място, изпреварвайки ЦСКА (60 т.).

Левски е пети с 51 точки. Столичани са на две точки от четвъртия Локомотив Пловдив.