Левски започна по страхотен начин 2014 г. "Сините" победиха Черноморец с 5:3 в Созопол в първата си контрола от зимната подготовка. Отличен мач за отбора, воден от Антони Здравков, изигра Ларсен Туре, който се отличи с хеттрик за едва 20 минути игра. Дебют за Левски пък направиха Антон Огнянов, Аймен Белаид, както и Перейра Уолас.

Изненадващо "акулите" откриха резултата още в 7-ата минута, когато Милчо Ангелов с глава засече центриране на Гофред. Пет по-късно играчите на Черноморец отново имаха повод да се радват, а Дойу отблизо покачи на 2:0.
След това дойде времето на Туре.

В 18-ата минута той преодоля вратаря Стефано Кунчев, но се подхлъзна на калния терен и въпреки рикошета в тялото му, топката спря влезе във вратата. Резултатът бе изравнен в 35-ата минута, когато Туре получи хубав пас от Владимир Гаджев и направи 2:2, а три по-късно французинът оформи хеттрика си.

След почивката треньорът на Левски смени почти всички играчи, но головете в срещата не спряха. В 56-ата минута Антон Огнянов реализира първия си гол за Левски след асистенция на Димитър Макриев. В 65-ата минута пък Даниел Димов от състава на "сините" си отбеляза автогол. Крайното 5:3 оформи Борислав Цонев пет минути преди края.

Макриев намери Онянов, който с диагонален удар направи 4:2 и вкара своя първи гол със синята фланелка. След глупав фаул на Пламен Димов в 65-ата минута се стигна до центриране пред Илиев. Каращият проби англичанин Джонсън игра с глава, но топката се отклони в Даниел Димов и спря в мрежата. Страхотен пробив на Мики Орачев, който замени Уолас в 85-ата минута завърши с гол на Борислав Цонев за крайното 5:3.

Ето и състава на Левски: Левски: Блажевич, Петков, Д.Иванов, Белаид, Уолас, Гаджев, Старокин, Брю, М.Иванов, Туре, Макриев. През второто полувреме в игра влязоха Илиев, Мулдер, Д.Димов, П.Димов, Орачев, Ангелов, Огнянов, Р.Цонев, Б.Цонев, Мисяк, Ил. Димитров.