Младежкият национален отбор на България по футбол завърши наравно 1:1 като домакин на Естония в мач от евроквалификациите за шампионата през 2015 година.

Възпитаниците на Михаил Мадански водеха в резултата до самия край на двубоя след гол на Радослав Кирилов в 20-ата минута, но буквално в последната секунда на срещата допуснаха изключително груба грешка в защита и позволиха на гостите да стигнат до 1:1 в 95-ата минута, когато Никита Баранов изравни.

След равностойното начало българите поведоха в 20-ата минута. Радослав Кирилов беше изведен сам срещу вратаря на естонците и пусна топката покрай краката му за 1:0. Девет по-късно гостите можеха да изравнят. След центриране на Раудсеп топката попадна в Рател и той с глава стреля на сантиметри над гредата. Минута по-късно Липин направи нов пропуск при идентично положение.

В началото на второто полувреме българите започнаха по-активно и в 51-ата минута Иван Горанов пропусна от изгодна позиция. Две минути по-късно Ивайло Чочев пропусна сам срещу вратаря, след като бе блокиран от бранителите на Естония.

В последните 20 минути играта се понакъса. Гостите се опитаха да стигнат до равенството и успяха в последните секунди. След центриране от корнер Димитър Евтимов не се намеси по най-добрия начин и Баранов от десетина метра прати топката в мрежата му за крайното 1:1.