Черно море победи с минималното 1:0 Берласица. Първото полувреме премина под знака на домакините, които в 17-ата минута достигнаха до аванс. Жеков проби от дясно и центрира, топката се удари в Личков от гостите и изненада стража Бахтерлиев – 1:0. В началото на второто полувреме Масена Моке бе близо втори гол, но на два пъти пропусна. Малко след това старши-треньорът на “моряците” Ясен Петров го замени с Христов. В рамките на 2 минути, между 70-а и 72-а, домакините имаха нови две възможности, но Жеков и Христов нямаха шанс. До края не се откриха повече чисто положение и пред двата тима и срещата завърши с победа за домакините.

Гледайте репортаж от този мач и от останалите срещи от 25-ия кръг на “А” група във Видео секцията на Sportal.bg

Черно море – Беласица 1:0
1:0 Личков (17 – автогол)

Черно море: Колев, Джоров, Александров, Вачев, Бачев, Жеков, Да Силва (70 – Владимиров), Мирчев (76 – Величков), Костадинов, Паланков, Моке (65 – Христов).

Беласица: Бахтарлиев, Орловски, Закири, Д.Наков, Личков, Бл.Наков, Костадинов (62 – Динков), Жуниван, Маркиньос, Господинов (76 – Кабранов), Петров (90 – Николов).

Жълти картони: Да Силва, Моке и Вачев за Черно море. Костадинов, Личков, Петров, Динков за Беласица.

Съдия: Стоян Алексиев

Стадион: "Тича"