Президентът на БФС Борислав Михайлов коментира предстоящия квалификационен мач за Евро 2012 между Англия и България на 3 септември в Лондон.
"Трябва във всеки двубой да печелим по нещо. Знаем къде играем в петък, дано имаме шанс. Англия разполага с достатъчно добри футболисти. Който и да играе за тях, това няма да се отрази представянето им. Попаднахме в тежка група. По-реално е да се борим за второто място в нея", заяви Михайлов.
Шефът на българския футбол призна и за слабото представяне на националния отбор в предишни квалификации за големи първенства.
"В предишни квалификации нямахме достатъчно шанс или не бяхме на необходимото ниво. Всяка загуба на националния отбор може да предизвика вълна от критики. Крайно време е момчетата да заработят пари за БФС, класирайки се за голямо първенство. Футболистите трябва да изпитват чест, когато играят за България на "Уембли", каза още Борислав Михайлов.
На мача между Англия и България са поканени да присъстват Димитър Бербатов, Димитър Пенев и Христо Стоичков. Тримата ще бъдат част от официалната българска делегация.

