Отборът на Левски постигна категорична победа с 4:0 при домакинството си на Миньор (Перник). 3 гола за столичани отбеляза Гара Дембеле.

"Сините" откриха резултата още в 37-та секунда на двубоя, когато след удар на Дембеле топката срещна гредата, а при добавката Жоазиньо беше точен за 1:0. До края на полувремето футболистите на Левски отбелязаха нови три попадения като всичките реализира нападателя Гара Дембеле. Той използва добро подаване на Дарко Тасевски и удвои аванса на домакините, а при идентична ситуация французинът направи резултата 3:0. Малко преди почивката рефера отсъди дузпа за Левски за игра с ръка в наказателното поле на Витанов. Зад топката застана отново голмайстора Дембеле като не сгреши при удара си.

Миньор остана на дъното без спечелена точка, а Левски оглави класирането в А група с 2 точки аванс пред тима на Черноморец, който утре приема Сливен и при успех ще си върне първото място.