Берое победи Видима-Раковски с 5:2 на реванша от 1/16-финалите на турнира за Купата на България. С общ резултат 8:2 от двата мача старозагорци продължават на осминафиналите.

Двубоят се игра на стадиона на третодивизионния Верея - "Трейс Арена" в старозагорския квартал "Кольо Ганчев" и на практика Берое бе домакин и на реванша. Двата отбора се разбраха да играят протоколния втори мач отново в Стара Загора, тъй като утре стадионът на Видима в Севлиево ще бъде домакин на приятелски мач между юношеските национални отбори до 19 години на България и Гибралтар.

На реванша в квартал "Кольо Ганчев" Берое поведе с 2:0 до почивката след два гола на Георги Динков (21-а минута и 26-а минута от дузпа).

През второто полувреме Берое набързо покачи на 4:0 след попадения на Георги Андонов (60) и Елио Мартинс (70). Последва отпускане в редиците на старозагорци и Видима върна два гола в самия край чрез Христо Кирев (86) и Стефан Крачунов. В добавеното време Елио Мартинс вкара втория си гол в мача и оформи крайното 5:2 за Берое.