Новото попълнение на Левски, холандецът Сьорд Арс направи първа тренировка наравно със съотборниците си.
Нападателят подписа къс "сините" в петък и от събота се присъедини към лагера на столичани в Правец, но досега се готвеше по специална програма.
Иво Иванов и Дъстли Мюлдер, който получиха леки травми на последното занимание след сблъсък помежду си, нямат здравословни оплаквания и също се готвят наравно с отбора.
Сутрешното занимание в Правец включваше бягане, упражнения с топка и фитнес.
Футболистите на Левски ще тренират двуразово до края на първия летен подготвителен лагер от 10:30 и от 18:30 часа. В зависимост от метеорологичните условия часовете могат да бъдат променяни.
Отборът се прибира в София на 1 юли (петък), а ден по-късно ще изиграе първата си проверка срещу Локомотив (София). Мачът на стадиона в квартал "Надежда" ще бъде бенефис на бившия защитник на двата отбора Георги Марков.

