Българският национал Деян Иванов направи отново впечатляващ мач за испанския втородивизионен Драк Инка при победата в последния кръг от редовния сезон над Мелийя с 80:72. Българинът игра 15 минути и отбеляза 13 точки, като имаше кофициент на полезно действие – 17. В двубоя дебютира и новото попълнение на тима Маркос Марота.

Момчетата на Хосе Луис Абос доминираха през целия мач, като на почивката водеха само с 2 точки за 38:36. Баскетболистите на Драк Инка обаче бяха далеч по-добрия тим в третата четвърт, коеот реши изхода на двубоя. Дилън Пейдж отново бе най-резултатен за домакините с 21 точки.

Така след тази победа тимът от Майорка завърши на шеста позиция в LEB, като ще вземе участие в тазгодишните плейофи. В елиминациите отборът на Деян Иванов излиза срещу CAI Zaragoza, като първата среща е на 3 май.