Новият наставник на Локомотив (Пловдив) Наджи Шенсой получи днес туристическа виза "С", съобщава официалният клубен сайт на "черно-белите".    

Това е станало в ранния следобед в българското консулство в Истанбул. Малко по-късно специалистът е тръгнал към Пловдив, където се очаква да пристигне късно тази вечер.

Така от утре Шенсой ще започне работата си на стадиона в парка "Лаута".

Първият зимен лагер на Локомотив (Пловдив) е между 17-и и 29-и януари в Сандански, където тимът вече има уговорена контрола с Вихрен. Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google